Počítačový kurz Microsoft Word

Počítačový kurz Microsoft Word pro středně pokročilé

V tomto kurzu se naučíte formátovat obsáhlejší dokumenty, pracovat s nimi, stejně jako s tabulkami a grafy., do textů budete umět libovolně vkládat obrázky. Zjistíte, které grafické prvky je možné ve vaší práci využívat a jak styly a šablony vaši práci zrychlí a usnadní. Poradíte si se vzhledem stránky.

Počítačový kurz je určen těm, kteří zvládají základní práci v prostředí Microsoft Word a potřebují své znalosti a schopnosti rozšířit, především potřebují zpracovávat větší množství textových dokumentů se složitějším formátováním.

Osnova kurzu Microsoft Word

• Formátování textu, odstavce
  • Styly
  • Tabulky
  • Grafy
  • Obrázky
  • Najít a nahradit
  • Záhlaví a zápatí
  • Víceúrovňové seznamy
  • Vzhled stránky
  • Pravopis a gramatika, tezaurus
Image placeholder

Občerstvení

Na všech počítačových kurzech podáváme výhradně kávu, čaj a další produkty pocházející z "férového" obchodu. Produkty Fair Trade jsou nabízeny samozřejmě ZDARMA.

Individuální kurzy = v kurzu pouze jeden účastník, možnost školení přímo v místě zákazníka

Skupinové kurzy = otevírají se při naplnění minimální kapacity 3 osob.

Firemní kurzy = na cenu se informujte na info@pocitacova-skola.com nebo volejte +420 777 158 531.