Počítačový kurz Microsoft Excel

Počítačový kurz Microsoft Excel pro pokročilé

V tomto kurzu si prohloubíte své schopnosti pracovat v programu Microsoft Excel, naučíte se používat podmíněné výpočty, zadávat složitější vzorce a funkce, vytvářet složitější typy grafů, pracovat s databázemi. Seznámíte se s tvorbou maker, formátem XML, zabezpečením a řízením oprávnění pro přístup k sešitům.

Počítačový kurz je určen pro uživatele, kteří chtějí v programu Excel efektivně pracovat a v plné míře využívat všechny jeho nástroje.

Osnova kurzu Microsoft Excel

• názvy oblastí
  • zamknutí listu a ochrana heslem
  • podmíněné výpočty
  • vložené funkce
  • slučování dat
  • řešitel
  • formuláře
  • makra
  • import/export dat
  • formát XML
Image placeholder

Občerstvení

Na všech počítačových kurzech podáváme výhradně kávu, čaj a další produkty pocházející z "férového" obchodu. Produkty Fair Trade jsou nabízeny samozřejmě ZDARMA.

Individuální kurzy = v kurzu pouze jeden účastník, možnost školení přímo v místě zákazníka

Skupinové kurzy = otevírají se při naplnění minimální kapacity 3 osob.

Firemní kurzy = na cenu se informujte na info@pocitacova-skola.com nebo volejte +420 777 158 531.